Tracklist Player

Era Istrefi ft. Ledri Vula - Shume pis
Era Istrefi ft. Ledri Vula - Shume pis
Download
Flori Mumajesi - Beautiful ft. Ledri Vula
Flori Mumajesi - Beautiful ft. Ledri Vula
Download
Blunt & Real ft. Ledri Vula - Nese m'don ti - Remix (Official Video HD)
Blunt & Real ft. Ledri Vula - Nese m'don ti - Remix (Official Video HD)
Download
Ledri Vula, Lumi B, Gjiko, Skerdi - Pablo (Lock Doh Remix)
Ledri Vula, Lumi B, Gjiko, Skerdi - Pablo (Lock Doh Remix)
Download
Ledri Vula ft. Lumi B - Krejt shokt e mi
Ledri Vula ft. Lumi B - Krejt shokt e mi
Download
Ledri Vula, Lumi B, Gjiko, Skerdi - Messi (Remix)
Ledri Vula, Lumi B, Gjiko, Skerdi - Messi (Remix)
Download
Ermal Fejzullahu, LumiB & Ledri Vula - Tavolina (Official Video HD)
Ermal Fejzullahu, LumiB & Ledri Vula - Tavolina (Official Video HD)
Download
Ermal Fejzullahu & Lumi B & Ledri Vula - Shko, 2 Prill 2015 - Top Fest 12 - Top Channel Albania
Ermal Fejzullahu & Lumi B & Ledri Vula - Shko, 2 Prill 2015 - Top Fest 12 - Top Channel Albania
Download
Ledri Vula ft. Flori Mumajesi - Nuk ma la
Ledri Vula ft. Flori Mumajesi - Nuk ma la
Download
Top Music Awards 2016, Ledri Vula, Performance - Top Channel Albania - Entertainment Show
Top Music Awards 2016, Ledri Vula, Performance - Top Channel Albania - Entertainment Show
Download
Ledri Vula ft. Young Zerka - Nona
Ledri Vula ft. Young Zerka - Nona
Download
Gena ft Ledri Vula - Loqka Jeme (Official Video HD)
Gena ft Ledri Vula - Loqka Jeme (Official Video HD)
Download
Dafina Zeqiri ft Ledri Vula - Pom Pelqen (Official Video)
Dafina Zeqiri ft Ledri Vula - Pom Pelqen (Official Video)
Download
2po2 ft. Ledri Vula - E premte (Official Video)
2po2 ft. Ledri Vula - E premte (Official Video)
Download
Ledri Vula ft. Young Zerka - Nona !BALKAN REMIX! (prod.by IKOBEATS x SKENNYBEATZ)
Ledri Vula ft. Young Zerka - Nona !BALKAN REMIX! (prod.by IKOBEATS x SKENNYBEATZ)
Download
Ermal Fejzullahu ft. Ledri Vula - Fshatarja ime
Ermal Fejzullahu ft. Ledri Vula - Fshatarja ime
Download
Ledri Vula flet per Dj Blunt : Ka probleme psiqike
Ledri Vula flet per Dj Blunt : Ka probleme psiqike
Download
Ledri Vula kapet mat me të dashurën në dasmë
Ledri Vula kapet mat me të dashurën në dasmë
Download
Ledri Vula zbulon arsyen e vërtetë pse e la e dashura, nuk do ta besoni pse…!
Ledri Vula zbulon arsyen e vërtetë pse e la e dashura, nuk do ta besoni pse…!
Download
Ledri Vula injoron keq Fansen e tij
Ledri Vula injoron keq Fansen e tij
Download
S4MM ft. Ledri Vula - FLEX ( Official 4K Video )
S4MM ft. Ledri Vula - FLEX ( Official 4K Video )
Download
Rita Ora duke u pershendet me Ledri Vula (video e plot)
Rita Ora duke u pershendet me Ledri Vula (video e plot)
Download
Ledri Vula - Makinat dhe shtëpit e tia luksoze 2017 - Ledri ne jeten e perditshme...
Ledri Vula - Makinat dhe shtëpit e tia luksoze 2017 - Ledri ne jeten e perditshme...
Download
Ledri Vula - Diss Majk (Gjiko ft. Lumi B, Ledri Vula - Shtrejt)
Ledri Vula - Diss Majk (Gjiko ft. Lumi B, Ledri Vula - Shtrejt)
Download
Ledri Vula - Diss ONAT ( Ledri Vula - 1 Janari )
Ledri Vula - Diss ONAT ( Ledri Vula - 1 Janari )
Download
Kjo vajz e la pa fjal Ledri Vula!😂
Kjo vajz e la pa fjal Ledri Vula!😂
Download
Ja qka bën Ledri Vula per Sabri Fejzullahun
Ja qka bën Ledri Vula per Sabri Fejzullahun
Download
Noizy & Ledri Vula - Diss Babastars ??
Noizy & Ledri Vula - Diss Babastars ??
Download
Ledri Vula qartet ne Club (+18)
Ledri Vula qartet ne Club (+18)
Download
Ledri Vula VS Majk ● DISS-et kushtuar njeri-tjetrit●
Ledri Vula VS Majk ● DISS-et kushtuar njeri-tjetrit●
Download
NIN - #Kuti -Ledri Vula- 02.11.2016
NIN - #Kuti -Ledri Vula- 02.11.2016
Download
Ledri Vula e Krenar Çoçaj përballen në gjykatë
Ledri Vula e Krenar Çoçaj përballen në gjykatë
Download
Ledri Vula Pjes ne OTR - Cinco Cavali (live)
Ledri Vula Pjes ne OTR - Cinco Cavali (live)
Download
Blerim Destani,Noizy,S4MM dhe Ledri Vula
Blerim Destani,Noizy,S4MM dhe Ledri Vula
Download
Ledri Vula – I vogel (lyrics)
Ledri Vula – I vogel (lyrics)
Download
Ledri Vula ...A   pi numron dikush? 🏀
Ledri Vula ...A pi numron dikush? 🏀
Download